Паралімпійські ігри в Азії: Спортсмени змагаються з великими сподіваннями та важливими цілями в серцях.

Керуючись вашою просьбою, я переформулював текст, щоб зробити його більш унікальним:

Закриття 4-х Азійських Паралімпійських ігор відбулося 28 жовтня та відзначило завершення шести днів змагань, де 3020 спортсмени брали участь у 502 видовищних подіях.

Під час урочистостей голова Азійського Паралімпійського комітету Маджід Рашед відзначив, що ігри виправдали його очікування і підняли рівень Азійського Паралімпійського руху.

Він також повідомив, що 33 Національні паралімпійські комітети представлені на медальному столі – це рекорд для цих ігор. Він вітає Ємен (бронза), Непал (бронза) і Киргизстан (одне золото, дві срібні та одна бронзова медаль) з їхніми першими медалями на Азійських Паралімпійських іграх та вказав на те, що під час цих ігор було побито безліч рекордів, зокрема 279 рекордів Азійських ігор, 71 азіатських рекордів і 20 світових рекордів.

Звертаючись до спортсменів, він заявив: “Спортсмени, ваші виступи надихають нас усіх, і ви показуєте світу, що не існує ніяких обмежень для досягнень, коли є воля та мужність.

“Все це свідчить про те, що Паралімпійський рух в Азії стає сильнішим. І, як я завжди казав, ‘ми сильніші разом’.”

Він подякував людям, які стояли за успіхом ігор: оргкомітету HAPGOC, місцевій та китайській владі, волонтерам, спонсорам та представникам ЗМІ.

Після зняття прапора Азійського Паралімпійського комітету та виконання гімну комітету, мер Ханчжоу Яо Гаоян передав прапор Маджіду Рашеду, який передав його Хідеакі Омурі, губернатору префектури Айчі, і Хідео Накаті, заступнику мера Нагої, міста, яке прийматиме Азіатські Паралімпійські ігри в 2026 році.

Змагання завершилися раніше в цей день, з Китаєм перемагаючим Іран у футболі для сліпих з рахунком 2-1 в серії пенальті після того, як гра закінчилася внічию 0-0. Змагання з академічного веслування завершилися з перемогою Китаю в чотирьох видах із п’яти, а одну золоту медаль отримав Узбекистан.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Search this website