Інформаційно-аналітична студія «Дефлімпійські ігри 2023»: українські дефлімпійці – непереможені

Національна дефлімпійська збірна команда з керлінгу завершила змагання на Дефлімпіаді-2023 двома переможними крапками: золотом жіночої команди та бронзою у чоловічій! Це – історичні нагороди у командних змаганнях з керлінгу! І українські керлінгісти, як і наші лижники – перші на Дефлімпіаді-2023!

Україна – перша у турнірній таблиці Дефлімпіади. І ми з нетерпінням чекаємо завершення змагань у прикінцевий день Дефлімпіади в шахах.

Долучайтесь мерщій до нашого ефіру о 13:00 сьогодні та розділіть з нами радість від перемоги України у дефлімпійському спорті! Україна є, була і буде!!! Поширюймо наші переможні новини! Разом переможемо!

Не забуваймо: телеканал Equalympic є в мережі ОТТ-провайдерів Megogo, Sweet.tv, oll tv, Київстар.ТБ, в кабельній мережі Тріолан та в інших національних та регіональних кабельних та OTT/IPTV мережах. Долучайтесь до наших ефірів на youtube каналі Equalympic та сайті https://equalympic.com/.

#ПеремогаУкраїни #Equalympic #СпортивнийФронт #Дефлімпійці #Deaflympic2023 #Дефлімпіада2023 #ЛижніПерегони #ГірськолижнийСпорт #Керлінг #Шахи #Сноуборд #BroadcastMediaCenter

 @PresidentGovUa   @user-qc7rv8mu1l   @kommolsport_VRU   @Minmolodsport  @Спортивна федерація глухих України  @Deaflympics   @nscdu3357   @winterdeaflympics2023 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Search this website