Продовжуються фінальні змагання XXX Всеукраїнської спартакіади серед дітей з інвалідністю «Повір у себе», присвячені 32 річниці незалежності України! 

У фінальних змаганнях Спартакіади з легкої атлетики серед дітей з ураженнями опорно-рухового апарату,  порушеннями слуху та розумового і фізичного розвитку,  які відбудуться з  26 по 28 червня у м. Кропивницький, братиме участь 126 учасників, з них 88 дітей (26 –ураження опорно-рухового апарату, 15-порушенння зору, 26-порушення слуху, 22- порушення розумового і фізичного розвмтку) та 37 тренерів із 15 областей України та м.Києва. 

Легкоатлетичні старти пройдуть на стадіоні факультету фізичного виховання Центральноукраїнського державного університету м.Кропивницький. 

Змагання проводяться за підтримки Міністерства молоді і спорту України, Укрцентру з фізичної культури і спорту людей з інвалідністю «Інваспорт», Національного комітету спорту інвалідів України та Кіровоградського регіонального центру «Інваспорт».

Дивимось трансляцію від телеканалу Equalympic та вболіваємо за наших юних спортсменів! Разом переможемо! Не забуваймо: телеканал Equalympic є в мережі ОТТ-провайдерів Megogo, Sweet.tv, oll tv, Київстар.ТБ, в кабельній мережі Тріолан та в інших національних та регіональних кабельних та OTT/IPTV мережах. Долучайтесь до наших ефірів на youtube каналі Equalympic та сайті equalympic.com

Search this website