Паразбірна України з академічного веслування успішно виступила на  кубку світу, виборовши 5 високих нагород, серед яких – 2 золоті, 2 срібні та 1 бронзову та зайнявши 4 загальнокомандне місце серед 18 країн світу. Кубок світу проходив з 16 по 18 червня 2023 року у м. Варезе, Італія, у ньому взяли участь понад 90 спортсменів.

Команду України на цих змаганнях представляли 9 спортсменів і майже всі вийшли до фіналу А (медальний фінал). 7 із них – завоювали високі нагороди кубку світу.

Найуспішніше від команди виступили Полянський Роман та Сивих Андрій, які вибороли по 1 золотій медалі.

Особисті результати  спортсменів

№ з/пПрізвище, ім`я спортсменаОбластьВид програми (клас), місцеПрізвище, ініціали тренера
1Полянський РоманОдеськаPR1 MEN’S SINGLE SCULLS – 1 місцеЗагреба В.М.,Сябро С.Ю.
2Самолюк СтаніславВолинськаPR3 MIXED DOUBLE SCULLS – 3 місцеPR3 MEN’S PAIR – 1 місцеЗагреба В.М.,Сябро С.Ю.
3Котик ДаріяЧеркаськаPR3 MIXED DOUBLE SCULLS – 3 місцеЗагреба В.М.,Сябро С.Ю.
4Коюда ЯрославДонецькаPR2 MIXED DOUBLE SCULLS – 2 місцеЗагреба В.М.,Вертелецький Г.Г.
5Богуславська СвітланаДніпропетровськаPR2 MIXED DOUBLE SCULLS – 2 місцеЗагреба В.М.,Сябро С.Ю.
6Шеремет АннаДніпропетровськаPR1 WOMEN’S SINGLE SCULLS – 4 місцеЗагреба В.М.,Вертелецький Г.Г.
7Лягов ПавлоВолинськаPR1 MEN’S SINGLE SCULLS – 7 місцеЗагреба В.М.,Сябро С.Ю.
8Айсанова АннаВолинськаPR2 WOMEN’S SINGLE SCULLS – 2 місцеЗагреба В.М.,Вертелецький Г.Г.
9Сивих АндрійВолинськаPR3 MEN’S PAIR – 1 місцеЗагреба В.М.,Вертелецький Г.Г.