9 липня було 50 днів до Паралімпійських ігор в Парижі

Про те, що менш, ніж за півтора місяці до відкриття Літньої Паралімпіади-2024, яка пройде з 28 серпня по 08 вересня 2024 року в столиці Франції, хотілось би писати з радістю, але мало радості у нас в ці дні… 8 липня була чергова надважка атака українських міст ворожими ракетами, внаслідок якої загинуло багато наших людей і дітей…

 Що ж, сьогодні вже годинникова стрілка Паралімпіади-2024 наближається до 45 днів, і національні паралімпійські збірні команди з видів спорту активно готуються, добираючи прикінцеві паралімпійські ліцензії до Парижу. 

XVII літні Паралімпійські ігри – восьмі літні Ігри за участі спортсменів-паралімпійців незалежної України – лідерів світового паралімпійського руху. 

За роки Незалежності нашої держави українські паралімпійці взяли участь у 7 літніх і 7 зимових Паралімпійських іграх та вибороли загалом 613 медалей (472 – на літніх Іграх і 141 – на зимових).

На XVII літніх Паралімпійських іграх національна паралімпійська збірна команда України планує виступити у 17 видах спорту (легка атлетика, пауерліфтинг, дзюдо, стрільба з лука, настільний теніс, фехтування на візках, стрільба кульова, плавання, академічне веслування, велоспорт, голбол, пара каное, пара триатлон, бадмінтон, тхеквондо, боча, волейбол сидячи) із 22, представлених у програмі ігор Паралімпіади.

І це буде найбільше представництво України у видах спорту – вперше – 17! 

Станом на 11 липня 2024 року спортсмени збірної здобули 119 ліцензій у 16 видах спорту (пара велоспорт (3), пара веслування академічне (4), пара легка атлетика (27), пара плавання (37), боча (3), пара кульова стрільба (6), пара стрільба з лука (5), пара каное (5), пара тхеквондо (1), фехтування на візках (9), пара теніс настільний (9), пара пауерліфтинг (5), пара бадмінтон (2), пара триатлон (1), пара  голбол (1) (чоловіки), волейбол сидячи (1) (чоловіки)).

Наразі це – 134 спортсмени ( 93 чоловіків, 41 жінка). Але ліцензійний процес триває – наразі виборюються ліцензії ще у 1 виді спорту і знатимемо ми про їхній результат аж у середині липня – майже за місяць до Ігор-2024.

Бажаємо усім спортсменам успішно відібратися на Паралімпіаду-2024 в Парижі та дякуємо усім, хто наразі підтримує українських паралімпійців. Вдячні Міністерству молоді та спорту України його очільникові – Матвію Бідному за щоденну потужну підтримку!

Подяка всім медіапартнерам, які продовжують співпрацю з нами. Особлива подяка – Медіа Центру Національного комітету спорту інвалідів України – #BroadcastMediaCenter та телекомпанії Equalympic за якісний відеоконтент про національну паралімпійську збірну команду України, а також трансляції наживо чемпіонатів України.

Подяка усім партнерам та спонсорам, які підтримали нашу команду, наш Комітет на шляху до Парижу: компаніям Тойота-УкраїнаVisaCiti, UCloudePautina.

Офіційним мовником з правами на трансляцію Паралімпіади-2024 цьогоріч вже четвертий раз поспіль є Національний паралімпійський комітет України! 

Наша боротьба за перемогу України триває – на всіх фронтах! Переможемо! Слава Україні! Слава ЗСУ! Слава українському народові!

#ШляхДоПарижу #ПеремогаУкраїни #Equalympic #СпортивнийФронт #ПараДзюдо #ПараКаное #ПараВелоспорт #ПараСтрільбаЗЛука #ПараСтрільбаКульова #ПараПауерліфтинг #ПараАтлетика #ПараПлавання #ПараВеслування #ПараФехтування #ПараТенісНастільний #Голбол #ПараТриатлон #ПараБадмінтон #Боча #ВолейболСидячи #ПараТхеквондо #ШляхДоПарижу #ЗбірнаНезламних #ЗбірнаНескорених #BroadcastMediaCenter #Paris2024 #Paralympics

#50ДнівДоПарижу #50DaysToGo #Paralympic #ParalympicTeamUkraine

#Паралімпіада2024 #BestTeam

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Search this website