У Міністерстві молоді та спорту відзначили державними нагородами українських дефлімпійців — призерів Ігор у Токіо. Водночас у Коростишеві на Житомирщині відкрили центр «Місце сили», де ветерани...
День: 29.05.2026
Українські дефлімпійці – втілення національної ідентичності
У Міністерстві молоді та спорту України відбулося урочисте нагородження призерів ХХV літніх Дефлімпійських ігор. Відзнаки спортсменам вручали міністр молоді та спорту України Матвій Бідний, президент Спортивної...

