2 роки боротьби за Україну: паралімпійський фронт

Вони в Італії на зборах, а на Батьківщині в Україні починається повномасштабна війна. Шок і нерозуміння – що робити далі. Їхати додому, пропустивши Паралімпійські ігри? Чи брати участь в головному старті чотириріччя, незважаючи на гнітючий моральний стан.

Всі зібрались, як і 10 років тому, у 2014 році, прийняли рішення – боротись за перемогу України, боротись за мир!

Їхні акції за мир під час зимової Паралімпіади-22, їхня боротьба та перемоги у країні, яка була такою лояльною до країн-загарбниць – все це об’єднало паралімпійську світову спільноту. Маленька команда, яка вистояла та перемогла в Пекіні-2022 на своєму спортивному фронті, виборовши історичне 2 місце на Паралімпіаді, продовжила тренування по поверненню до України, яку досі щодня бомблять і намагаються знищити країни-агресорки.

Наразі ця героїчна збірна виступатиме чемпіонаті та кубку світу у м. Принс Джордж (Канада). Тож дивимось спеціальний проєкт телеканалу Equalympic «2 роки боротьби за Україну: паралімпійський фронт» та бажаємо перемоги Україні!

Не забуваймо: телеканал Equalympic є в мережі ОТТ-провайдерів Megogo, Sweet.tv, oll tv, Київстар.ТБ, в кабельній мережі Тріолан та в інших національних та регіональних кабельних та OTT/IPTV мережах. Долучайтесь до наших ефірів на youtube каналі Equalympic та сайті equalympic.com

ПеремогаУкраїни #Equalympic #СпортивнийФронт #ПараЛижніПерегони #ПараБіатлон #BroadcastMediaCenter

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Search this website