Інформаційно-аналітична студія «Дефлімпійські ігри 2023»: за крок до завершення Ігор

Від екватору змагань ми рахуємо дні до завершення ХХ зимових Дефлімпійських ігор.
Сьогодні в України – вирішальний день у керлінгу – команда жінок та чоловіків вийшли у півфінал змагань та поборються за найвищі нагороди Дефлмпіади-2023. Перша гра сьогодні на вихід у фінал з командами Китаю.

Також сьогодні змагатимуться спортсмени у гірськолижному спорті на своєму фінальному старті на ХХ зимовій Дефлімпіаді – паралельному слаломі. Змагання пройдуть пізно увечері, і будуть проводитись у вигляді видовищного світлового шоу.

Національна дефлімпійська збірна команда України практично всі дні поспіль – на першому місці у загальнокомандному заліку серед 36 країн-учасниць з 8 золотими, 5 срібними та 3 бронзовими медалями. Віримо в українських дефлімпійців!

Ще продовжуються змагання у шахах, які триватимуть до 12 березня і у шахових команд України є досить великі перспективи.

На вас чекають цікаві новини з турецького дефлімпійського Ерзуруму, тож долучайтесь мерщій о 13:00 сьогодні та розділіть з нами радість від перемоги України у дефлімпійському спорті! Україна переможе!

#ПеремогаУкраїни #Equalympic #СпортивнийФронт #Дефлімпійці #Deaflympic2023 #Дефлімпіада2023 #ЛижніПерегони #ГірськолижнийСпорт #Керлінг #Шахи #Сноуборд #BroadcastMediaCenter

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Search this website