Інформаційно-аналітична студія «Дефлімпійські ігри 2023»: Україна перемагає!

Лише 3 дні залишилось до завершення ювілейних ХХ зимових Дефлімпійських ігор. Національна дефлімпійська збірна команда України на цю мить має вже 16-ть високих нагород і лідирує у загальнокомандному заліку серед 36 країн-учасниць.

Наразі у збірної 8 золотих, 5 срібних та 3 бронзові медалі та перше місце на Дефлімпіаді-2023! І це направду потужний результат!

Ще продовжуються змагання у керлінгу та шахах, які триватимуть до 12 березня. Також сьогодні змагатимуться спортсмени у гірськолижному спорті, у яких ще буде 2 старти на ХХ зимовій Дефлімпіаді.

На вас чекають цікаві новини з турецького дефлімпійського Ерзуруму, тож долучайтесь мерщій о 13:00 сьогодні та розділіть з нами радість від перемоги України у дефлімпійському спорті! Україна переможе!

Не забуваймо: телеканал Equalympic є в мережі ОТТ-провайдерів Megogo, Sweet.tv, oll tv, Київстар.ТБ, в кабельній мережі Тріолан та в інших національних та регіональних кабельних та OTT/IPTV мережах. Долучайтесь до наших ефірів на youtube каналі Equalympic та сайті https://equalympic.com/.

#ПеремогаУкраїни #Equalympic #СпортивнийФронт #Дефлімпійці #Deaflympic2023 #Дефлімпіада2023 #ЛижніПерегони #ГірськолижнийСпорт #Керлінг #Шахи #Сноуборд #BroadcastMediaCenter

@PresidentGovUa   @user-qc7rv8mu1l   @kommolsport_VRU   @Minmolodsport  @Спортивна федерація глухих України  @Deaflympics   @nscdu3357   @winterdeaflympics2023 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Search this website