Інформаційно-аналітична студія «Дефлімпійські ігри 2023»: Україна перетнула екватор Ігор першою

Щодня ми розпочинаємо нашу студію з прекрасних новин – Україна кілька днів поспіль утримує перше місце на Дефлімпіаді-2023 і перетинає екватор Ігор з першого місця серед 36 країн-учасниць Ігор. Доробок української дефлімпійської збірної – 7 золотих, 4 срібні та 3 бронзові нагороди!

Сьогодні ми ще раз повернемось до вчорашніх перемог у лижних перегонах та розкажемо про продовження командних змагань серед чоловіків та жінок у шахах, керлінгу та про гірськолижний спорт, змагання з якого перенесли через погодні умови.

На вас чекають цікаві включення з місця подій у турецькому Ерзурумі, тож долучайтесь о 13:00 сьогодні та розділіть з нами радість від перемоги України у дефлімпійському спорті! Україна переможе!

Не забуваймо: телеканал Equalympic є в мережі ОТТ-провайдерів Megogo, Sweet.tv, oll tv, Київстар.ТБ, в кабельній мережі Тріолан та в інших національних та регіональних кабельних та OTT/IPTV мережах. Долучайтесь до наших ефірів на youtube каналі Equalympic та сайті https://equalympic.com/.

#ПеремогаУкраїни #Equalympic #СпортивнийФронт #Дефлімпійці #Deaflympic2023 #Дефлімпіада2023 #ЛижніПерегони #ГірськолижнийСпорт #Керлінг #Шахи #Сноуборд #BroadcastMediaCenter

 @PresidentGovUa   @user-qc7rv8mu1l   @kommolsport_VRU   @Minmolodsport  @Спортивна федерація глухих України  @Deaflympics   @nscdu3357   @winterdeaflympics2023 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Search this website