Інформаційно-аналітична студія «Дефлімпійські ігри 2023»: лідерство України на екваторі Ігор

І ще один неймовірний український ранок на Дефлімпіаді-2023: 7 березня у доробку дефлімпійської збірної – 4 медалі та вже вдруге – український пʼєдестал у лижних перегонах.

А загалом українські дефлімпійці вже вибороли 7 золотих, 4 срібні та 3 бронзові нагороди та вже вкотре на першому місці серед 36 країн-учасниць ХХ зимових Дефлімпійських ігор. І це історичний результат по золоту, адже на попередніх Іграх було 4 перших місця.

Сьогодні ми розкажемо про початок командних змагань серед чоловіків та жінок у шахах, продовжимо вболівати за керлінг та за гірськолижний спорт, змагання з якого з сьогоднішнього дня перенесли на завтра – через погодні умови.

На вас чекають цікаві включення з місця подій у турецькому Ерзурумі, тож долучайтесь о 13:00 сьогодні та розділіть з нами радість від перемоги України у дефлімпійському спорті! Україна переможе!

Не забуваймо: телеканал Equalympic є в мережі ОТТ-провайдерів Megogo, Sweet.tv, oll tv, Київстар.ТБ, в кабельній мережі Тріолан та в інших національних та регіональних кабельних та OTT/IPTV мережах. Долучайтесь до наших ефірів на youtube каналі Equalympic та сайті https://equalympic.com/.

#ПеремогаУкраїни #Equalympic #СпортивнийФронт #Дефлімпійці #Deaflympic2023 #Дефлімпіада2023 #ЛижніПерегони #ГірськолижнийСпорт #Керлінг #Шахи #Сноуборд #Broadcastmediacenter

 @PresidentGovUa   @user-qc7rv8mu1l   @kommolsport_VRU   @Minmolodsport  @Спортивна федерація глухих України  @Deaflympics   @nscdu3357   @winterdeaflympics2023 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Search this website