Інформаційно-аналітична студія “Дефлімпійські ігри 2023”: Україна починає день із перемог

Традиційно ранки на лижних перегонах в Ерзурумі – переможні. Сьогодні в студії телеканалу Equalympic «Дефлімпійські ігри 2023» поговоримо про спринтерські дистанції на змаганнях Дефлімпіади-2023 та розкриємо секрети – хто переміг у них серед 4-х учасників від України.

Також сьогодні півфінали та фінали у керлінгу: наші журналісти поділяться з вами, як змагалась наша пара мікст з командою Японії та які плани по обіді. А також обговорюватимемо старти у гірськолижці та шахах – у них сьогодні відповідальний фінальний день в грі рапід.

На вас чекає багато цікавої інформації, тож долучайтесь мерщій о 13:00 сьогодні та розділіть з нами радість від перемоги України на спортивному дефлімпійському спорті! Україна переможе!

Не забуваймо: телеканал Equalympic є в мережі ОТТ-провайдерів Megogo, Sweet.tv, oll tv, Київстар.ТБ, в кабельній мережі Тріолан та в інших національних та регіональних кабельних та OTT/IPTV мережах. Долучайтесь до наших ефірів на youtube каналі Equalympic та сайті equalympic.com

ПеремогаУкраїни #Equalympic #СпортивнийФронт #Дефлімпійці #Deaflympic2023 #Дефлімпіада2023 #ЛижніПерегони #ГірськолижнийСпорт #Керлінг #Шахи #Сноуборд #BroadcastMediaCenter

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Search this website