Чемпіонат України з пара плавання – ще одна сходинка до Парижу-2024

Паралімпіада-2024 – вже на обрії, і українські паралімпійці з усіх 17 видів спорту, включаючи пара плавання, наразі інтенсивно готуються до цього важливого міжнародного спортивного форуму, беручи участь у всіх рейтингових міжнародних та всеукраїнських змаганнях.

Чемпіонат України з плавання, який проходив у Полтаві, став черговим відбірковим етапом після Євро-2024 для формування національної збірної з пара плавання, яка представить Україну на Паралімпійських іграх-2024 у Франції.

Як комплектується практично прикінцевий склад команди, що буде боротися за медалі та гідне представлення нашої країни в Парижі-2024 – у сюжеті телеканалу Equalympic.

Не забуваймо: телеканал Equalympic є в мережі ОТТ-провайдерів Megogo, Sweet.tv, Київстар.ТБ, в кабельній мережі Тріолан та в інших національних та регіональних кабельних та OTT/IPTV мережах. Долучайтесь до наших ефірів на youtube каналі Equalympic та сайті equalympic.com

#ПеремогаУкраїни #Equalympic #СпортивнийФронт #Паралімпійці #ПараПлавання #ЗбірнаНезламних #ЗбірнаНескорених #BroadcastMediaCenter

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Search this website