Хендбайк Павла Баля: перша перемога України

Український паралімпієць Павло Баль – визнаний чемпіон з біатлону та лижних перегонів – розвиває свою кар’єру і у велоперегонах. Наразі він – єдиний представник України з цього виду спорту у своєму класі.

Перехід з лиж на хендбайк виявився непростим. Проте, незважаючи на зміни у тренувальному процесі, Павло продемонстрував вражаючі результати у цьому новому для себе виді спорту. Він впевнений, що тренування на хендбайку позитивно вплинули на його досягнення у зимовому сезоні.

Завдяки зусиллям Павла Баля Україна поборолась ще за одну ліцензію у велоспорті та здобула її. Отож, Павло дебютуватиме на Паралімпіаді в Парижі у перегонах на шосе. І це вже третя ліцензія України у велоспорті – 1 трек 2 – шосе. Як йшов представник Львівщини до цієї ліцензії – у сюжеті телеканалу Equalympic.

Не забуваймо: телеканал Equalympic є в мережі ОТТ-провайдерів Megogo, Sweet.tv, Київстар.ТБ, в кабельній мережі Тріолан та в інших національних та регіональних кабельних та OTT/IPTV мережах. Долучайтесь до наших ефірів на youtube каналі Equalympic та сайті equalympic.com

#ПеремогаУкраїни #Equalympic #СпортивнийФронт #Паралімпійці #ПараВелоспорт #ЗбірнаНезламних #ЗбірнаНескорених #BroadcastMediaCenter

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Search this website