Українці зібрали повний комплект медалей на кубкові світу з пара триатлону

Неймовірно виступили українські пара триатлоністи на кубкові світу з триатлону серед осіб з ураженнями опорно-рухового апарату та порушеннями зору, який з 04 по 09 червня проходив у італійському місті Таранто, і в якому взяли участь 90 спортсменів з 22 країн світу.  Національна паралімпійська збірна команда України з триатлону була представлена 4 спортсменами  – усі представники Київської області, вихованці тренерів Романа Короля, Тетяни Ліщинської, Олексія Цілувальникова та Раїси Лагутенко –  які вибороли три високі нагороди кубку світу:

  • Валерій Перехрест – 1 місце у категорії PTS3 з часом 01:19:09. Валерій Перехрест – дебютант міжнародних змагань!
  • Аліса Колпакчи – 2 місце у категорії PTS5 з часом 01:16:25
  • Віта Олексюк з гайдом Наталією Мацупко – 3 місце у категорії PTVI з часом 01:14:33

На жаль, Анатолій Варфоломєєв з гайдом Романом Королем не змогли здобути високих нагород і посіли 5 місце у категорії PTVI з часом 01:07:20.

Зауважимо, що учасники змагалися на спринтерській дистанції з пара триатлону: 750 м плавання, 20 км велогонка та 5 км біг – стандартними дисциплінами, що є в програмі Паралімпійських ігор.

Щиро вітаємо наших пара триатлоністів та їхніх тренерів з такими заслужено високими результатами і бажаємо здобуття паралімпійських ліцензій до Парижу-2024!

#ПеремогаУкраїни #Equalympic #СпортивнийФронт #Паралімпійці  #ПараТриатлон #ЗбірнаНезламних #ЗбірнаНескорених #BroadcastMediaCente #ШляхДоПарижу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Search this website