Українські парафехтувальники завоювали дві медалі на Кубку світу


На міжнародному етапі Кубка світу з фехтування на візках, який відбувся у місті Накхонратчасіма, Таїланд, з 5 по 9 грудня 2023 року, українська національна паралімпійська команда виборола дві бронзові медалі. Ці нагороди здобули спортсмени з Львівської області: Андрій Демчук у чоловічій шаблі категорії А та Антон Дацко у чоловічій шпазі категорії В. Змагання були частиною 2023 World Abilitysport Games. Всього збірну України представляло сім фехтувальників на візках.

Трансляція змагань: https://wheelchair-fencing.org/competitions/livestream/

Українські парафехтувальники, напередодні проведення змагань, ініціювали збір коштів на підтримку Збройних сил України, який продовжує діяти. За словами парафехтувальника Олега Науменка, опублікованих на його Facebook-сторінці, зібрані кошти будуть використані для придбання обладнання для ЗСУ. Вони також анонсували вручення футболки за найбільший внесок і кепки, яку розіграють серед усіх донорів. Парафехтувальники висловили подяку кожному, хто допомагає захищати Україну.

Запрошуємо усіх, хто бажає, приєднатися до цієї благодійної ініціативи.

Банка Моно: https://send.monobank.ua/jar/4yWTbnzMxS

Приват: 5168752087874338 “

Українська команда парафехтувальників візьме участь у наступному раунді Кубка світу, який відбудеться з 11 по 14 січня 2024 року у Кардіффі, Великобританія. Це буде один із багатьох етапів змагань, які триватимуть до закінчення кваліфікаційного періоду наприкінці травня 2024 року. Підтримаємо українських фехтувальників!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Search this website