Українські дефлімпійці знову здобувають перемоги у керлінгу!

Україна продовжує переможну боротьбу на зимовій Дефлімпіаді-2023 в керлінгу: у групових турнірах в дабл міксті чинні чемпіони світу саме у цій програмі – Плесканка Михайло та Якимець Катерина – вже здобули три перемоги! До вчорашньої перемоги над командою Японії українці додали ще два яскраві поєдинки на користь України –  з переможним рахунками –  8:5 над командою Угорщини та 9:4 над командою Швейцарії.

Завтра, 2 березня, наші спортсмени боротимуться з командою Кореї (о 9:00 за турецьким часом) та з командою Китаю (о 14:00 за турецьким часом).

Фінали у цих групових змаганнях відбудуться аж 5 березня, тож нашим спортсменам прийдеться докласти чимало щоденних зусиль, аби перемагати суперників з різних країн.

А також 2 березня – урочиста церемонія відкриття ХХ зимових Дефлімпійських ігор, яку висвітлюватиме телеканал Equalympic.

Нагадаємо, національна дефлімпійська збірна команда України виступає на зимовій Дефлімпіаді-2023 у складі 36 спортсменів з порушеннями слуху з 12 регіонів України (Закарпатська, Львівська, Волинська, Донецька, Тернопільська, Сумська, Рівненська, Полтавська, Харківська, Одеська, Київська області та м.Київ)  у наступних 5 видах спорту: лижні перегони, гірськолижний спорт та сноуборд, шахи, керлінг. 

ХХ зимові Дефлімпійські ігри-2023 – шості зимові ігри для національної дефлімпійської збірної команди України. Ігри пройдуть з 2 по 12 березня 2024 року у м. Ерзурум, Туреччина. В змаганнях братимуть участь 36 країн (біля 600 учасників) у 6 видах спорту (лижні перегони, гірськолижний спорт та сноуборд, шахи, керлінг і введений цього року футзал).

Побажаємо перемог національній дефлімпійській збірній України! Разом переможемо!

Не забуваймо: телеканал Equalympic є в мережі ОТТ-провайдерів Megogo, Sweet.tv, oll tv, Київстар.ТБ, в кабельній мережі Тріолан та в інших національних та регіональних кабельних та OTT/IPTV мережах. Долучайтесь до наших ефірів на youtube каналі Equalympic та сайті https://equalympic.com/.

ПеремогаУкраїни #Equalympic #СпортивнийФронт #Дефлімпійці #Deaflympic2023 #Дефлімпіада2023 #ЛижніПерегони #ГірськолижнийСпорт #Керлінг #Шахи #Сноуборд #BroadcastMediaCenter

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Search this website