Україна здобула прикінцеву перед Парижем бронзу у пара бадмінтоні

Українська пара збірна з бадмінтону закінчила змагання у Шотландії, тим самим завершивши набір рейтингових балів до Парижу-2024.

Олександр Чирков – одиночка SL 3 – виборов бронзову нагороду міжнародного турніру, в якому взяли участь 178 пара бадмінтоністів з 31 країни світу.

Оксана Козина у жіночій парі SL3-SU5 зі спортсменкою з Португалії здобули срібло, але оскільки цей вид змагань був демонстраційним, нагорода на жаль, до загального заліку не враховувалась.

Вітаємо Олександра Чиркова з бронзовою нагородою та чекаємо його виступу та Оксани Козиної на Паралімпіаді в Парижі. Які висновки про завершення сезону зробили наші пара бадмінтоністи і як готуватимуться до Паралімпіади – далі у наступному сюжеті каналу Equalympic. Слава Україні, слава ЗСУ!

Не забуваймо: телеканал Equalympic є в мережі ОТТ-провайдерів Megogo, Sweet.tv, Київстар.ТБ, в кабельній мережі Тріолан та в інших національних та регіональних кабельних та OTT/IPTV мережах. Долучайтесь до наших ефірів на youtube каналі Equalympic та сайті equalympic.com

#ПеремогаУкраїни #Equalympic #СпортивнийФронт #Паралімпійці #парабадмінтон #ЗбірнаНезламних #ЗбірнаНескорених #BroadcastMediaCenter

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Search this website