Україна виборола бронзу чемпіонату світу в пара триатлоні

Національна паралімпійська збірна команда з пара триатлону виборола 1 бронзову нагороду на чемпіонаті світу з пара триатлону серед осіб з ураженнями опорно-рухового апарату та порушеннями зору, що з 10 по 16 березня 2024 року проходив у м. Деванпорт ( Австралія) і в якому взяли участь пара триатлоністи 19 країн світу.

Власне саме представниця Київського регіонального центру «Інваспорт» 🥉Аліса Колпакчи ( клас PTS5 – спортсмени з ураженнями опорно-рухового апарату) отримала бронзову нагороду чемпіонату світу та здобула 472 очок, захистивши восьму позицію в паралімпійському рейтингу у класі PTS5. Саме перші вісім спортсменів рейтингу виборюють своїм країнам слоти Паралімпійських Ігор. І Аліса входить в цей рейтинг!

В бігу Алісі не було рівних. На вело етапі Аліса Колпакчи поступилася по часу тільки лідеру змагань – спортсменці з Франції. Незважаючи на відставання у воді, Аліса Колпакчи наздогнала суперниць і завоювала бронзову нагороду.

В класі PTVI – спортсменів з порушеннями зору – представниця Київського регіонального центру «Інваспорт» Віта Олексюк посіла п’яте місце. На дистанції Віту супроводжувала спортсмен-лідер (гайд) Наталія Мацупко. За підсумками змагань Віта захистила свою позицію в паралімпійському рейтингу.

Щиро вітаємо Алісу Колпакчи, Віту Олексюк та їхніх тренерів з вдалим виступом та проходженням чергового кваліфікаційного рівня до Паралімпіади 2024!

Кваліфікація на Ігри в Париж триває. Попереду ще три гонки пара серії світового триатлону, один чемпіонат континенту і п’ять гонок пара кубку світу з триатлону. Саме ці події вплинуть на підсумкове положення паралімпійського рейтингу та участь наших спортсменів в Паралімпіаді-2024.

#Paralympic #ParalympicTeamUkraine #BestTeam #Триатлон #Паратриатлон #Triathlon #Paratriathlon #Athletics #Паралімпіада2024 #ШляхДоПарижу #ПеремогаУкраїни #СпортивнийФронт

@op_ukraine
@paralympics
@parasport_
@ukraineparatriathlon

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Search this website