Тріумф українських пара стрільців у Європі

Чемпіонат Європи з пара кульової стрільби у іспанській Гранаді завершився тріумфом для української паралімпійської збірної! 16 медалей – з яких 5 золотих, 6 срібних та 5 бронзових, один рекорд світу та перше місце в Європі за кількістю нагород!

Сильні суперники – представники 31 країн Європи – та запекла боротьба тримали напругу до останньої хвилини. Цей чемпіонат став справжнім випробуванням для українських пара стрільців.

Їм довелося змагатися з найсильнішими атлетами з усієї Європи, долаючи не лише жорстку конкуренцію, але й емоційне напруження, пов’язане з війною в Україні.

Про перемогу України у європейській пара стрільбі кульовій – у сюжеті телеканалу Equalympic.

Не забуваймо: телеканал Equalympic є в мережі ОТТ-провайдерів Megogo, Sweet.tv, oll tv, Київстар.ТБ, в кабельній мережі Тріолан та в інших національних та регіональних кабельних та OTT/IPTV мережах. Долучайтесь до наших ефірів на youtube каналі Equalympic та сайті equalympic.com

#ПеремогаУкраїни #Equalympic #СпортивнийФронт #Паралімпійці #ПараКульоваСтрільба #ЗбірнаНезламних #ЗбірнаНескорених #BroadcastMediaCente #ШляхДоПарижу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Search this website