Триумфальний екватор: Україна на вершині Дефлімпіади-2023

Національна дефлімпійська збірна команда України перетнула екватор змагань Дефлімпіади-2023 14 високими нагородами – 7 золотих, 4 срібні та 3 бронзові – та вже вкотре першим місцем у загальнокомандному заліку серед 36 країн-учасниць ХХ зимових Дефлімпійських ігор.

Власне зранку на лижних перегонах українські дефлімпійці здобули 2 золоті, 1 срібну та 1 бронзову медалі. І вже вдруге на цих Іграх – український пʼєдестал!

🥇Нопрієнко Єлізавета виборола ЗОЛОТО з лижних перегонів на дистанції 10 км масовий старт ( Київська область). Це вже третя золота медаль спортсменки на цих Іграх.

Та наш український пʼєдестал у перегонах на дистанції 15 км (масовий старт): 🥇ЗОЛОТО виборов Мажаєв Дмитро (Сумська обл), 🥈СРІБЛО Денисенко Руслан (Сумська обл), 🥉БРОНЗА Пишняк Володимир (м.Київ).

Сьогодні ще тривають змагання з командного керлінгу серед чоловіків та жінок, а також починаються командні змагання з шахів ( чоловіки і жінки).

Вітаємо Україну з перемогами! Слава українським героям!

ПеремогаУкраїни #Equalympic #СпортивнийФронт #Дефлімпійці #Deaflympic2023 #Дефлімпіада2023 #ЛижніПерегони #ГірськолижнийСпорт #Керлінг #Шахи #Сноуборд #BroadcastMediaCenter

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Search this website