Спартакіада «Повір у себе» – шлях до майбутніх паралімпійських та дефлімпійських перемог України

Уже понад тридцять років поспіль Національний комітет спорту інвалідів України спільно з Укрцентром «Інваспорт» за підтримки Міністерства молоді та спорту України організовує та проводить Всеукраїнську спартакіаду «Повір у себе» серед дітей з інвалідністю, присвячену річницям незалежності України.

До змагань Всеукраїнської спартакіади «Повір у себе» щороку залучаються понад 5 тисяч дітей з інвалідністю з ураженнями опорно-рухового апарату, порушеннями зору, слуху, розумового і фізичного розвитку, віком від 11 до 15 років з усіх регіонів країни.

ХХХІ Всеукраїнська спартакіада серед дітей з інвалідністю «Повір у себе» розпочалась змаганнями з плавання, що вперше пройшли на Львівщині, у Західному реабілітаційно-спортивному центрі та ще й в щойно відкритому реабілітаційно-спортивному басейні. Одразу після плавання розпочалися змагання з волейболу, баскетболу та футболу, які пройшли на Закарпатті. А потім Спартакіада продовжилась настільним тенісом. У липні відбудуться змагання з легкої атлетики у Волинській області.

Саме зі змагань Спартакіади розпочався шлях перемог у світовому паралімпійському та дефлімпійському спорті багатьох провідних спортсменів – багаторазових чемпіонів та призерів Паралімпійських, Дефлімпійських ігор, чемпіонів світу та Європи. Отож, бажаємо перемог нашим юним спортсменам та дивимось студію телеканалу Equlympic.

Не забуваймо: телеканал Equalympic є в мережі ОТТ-провайдерів Megogo, Sweet.tv, Київстар.ТБ, в кабельній мережі Тріолан та в інших національних та регіональних кабельних та OTT/IPTV мережах. Долучайтесь до наших ефірів на youtube каналі Equalympic та сайті equalympic.com

#ПеремогаУкраїни #Equalympic #СпортивнийФронт #Паралімпійці #ПовірУСебе #ЗбірнаНезламних #ЗбірнаНескорених #BroadcastMediaCenter #Дефлімпійці

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Search this website