Перше місце України у перший змагальний день Дефлімпіади-2023‼️

Першим місцем у загальнокомандному заліку (і за золотими медалями, і за загальною кількістю нагород) розпочала на Дефлімпіаді-2023 змагальний день національна дефлімпійська збірна команда України, обігнавши усі країни-учасниці цього важливого міжнародного спортивного форуму.

Вчора, 3 березня, відбулось чимало яскравих перемог, які ми назвемо словом «вперше»:

У жіночих перегонах на дистанції 5 км класичним стилем вперше здобуто золоту нагороду. Володаркою золота стала представниця Київської області 🥇Нопрієнко Єлізавета, яка йшла до нього понад 13 років. Єлізавета розпочала спортивну кар’єру на Дефлімпіаді-2015, виборовши тоді 6 місце, у 2019 у неї була бронза.

І унікальна історична подія – перший український подіум у лижних перегонах на дистанції 10 км класичним стилем. Наші переможці: 🥇Денисенко Руслан (Сумська обл.) – золото, 🥈Андріїшин Андрій (Тернопільська обл.) – срібло, 🥉Мажаєв Дмитро (Сумська обл.) – бронза. До речі, у Денисенка Руслана – перше золото на Іграх, на попередній Дефлімпіаді-2019 він був третім.

Отож, у доробку України в перший змагальний день Дефлімпіади – 2 золоті, 1 срібна та 1 бронзова медалі. Вже у перший день Ігор українські дефлімпійці здобули половину золотих нагород, які були виборені на зимовій Дефлімпіаді-2019.

Слава нашим дефлімпійцям, які тримають тут спортивний фронт України! Слава Україні! Далі буде!

Докладніше: за лінком у шапці профілю

ПеремогаУкраїни #Equalympic #СпортивнийФронт #Дефлімпійці #Deaflympic2023 #Дефлімпіада2023 #ЛижніПерегони #ГірськолижнийСпорт #Керлінг #Шахи #Сноуборд #BroadcastMediaCenter

@winterdeaflympics2023
@deaf_sports_ua
@minmolodsport
@equalympic
@op_ukraine

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Search this website