Переможний ранок України на Дефлімпіаді-2023!

Переможний ранок України на Дефлімпіаді-2023 : 2 золоті та 1 срібна медалі! А в цілому дефлімпійська збірна команда України вже має у доробку 4 золоті, 2 срібні та 1 бронзову нагороди. І це ще не все – змагальний день сьогодні, 5 березня, продовжується.

Золоту нагороду серед жінок у спринті ( 1000 м) виборола представниця Київської області 🥇Нопрієнко Єлізавета. Це вже друге золото спортсменки на цих Іграх. Єлізавета розпочала спортивну кар’єру на Дефлімпіаді-2015, виборовши тоді 6 місце, у 2019 у неї була 2 бронзи.

Серед чоловіків золоту нагороду здобув представник Львівщини Гульоватий Ярослав, який на долі секунди випередив свого товариша по команді – Денисенка Руслана ( Сумська обл.), що, у свою чергу, здобув срібло. До речі, у Руслана – вже є золото на цих іграх, на Дефлімпіаді-2019 він був третім. А Ярослав йшов до цієї медалі довгих 16 років – це перша його нагорода та ще й золота!

Продовжують змагатись шахісти двох наших команд Україна 1 та Україна 2 у рапіді і вже десь ближче до вечора ми знатимемо їхній результат.

А також наша пара дабл мікст у керлінгу у складі Плесканки Михайла та Якимець Катерини вийшли на гру у фіналі з Кореєю, перемігши команду Японії з рахунком 8:7.

Отож, слава нашим дефлімпійцям, які тримають тут спортивний фронт України! Слава Україні! Далі буде!

ПеремогаУкраїни #Equalympic #СпортивнийФронт #Дефлімпійці #Deaflympic2023 #Дефлімпіада2023 #ЛижніПерегони #ГірськолижнийСпорт #Керлінг #Шахи #Сноуборд #BroadcastMediaCenter

@winterdeaflympics2023
@deaf_sports_ua
@op_ukraine

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Search this website