Національна дефлімпійська збірна команда України розпочала Дефлімпіаду-2023 з перемоги

Вчора, 29 лютого, з рахунком 12-0  команда з керлінгу (дабл мікст) у складі Плесканки Михайла та Якимець Катерини перемогла команду Японії у першому поєдинку в керлінгу. Власне керлінг сьогодні розпочав змагання ще до офіційної церемонії відкриття ХХ зимових Дефлімпійських ігор.

Сьогодні 1 березня, чинні чемпіони світу у цій програмі Плесканка Михайло та Якимець Катерина  – представники Львівщини – змагатимуться вранці о 9:00 з командою Угорщини, а по обіді о 14:00 з командою Швейцарії. 

Нагадаємо, національна дефлімпійська збірна команда України виступає на зимовій Дефлімпіаді-2023 у складі 36 спортсменів з порушеннями слуху з 12 регіонів України (Закарпатська, Львівська, Волинська, Донецька, Тернопільська, Сумська, Рівненська, Полтавська, Харківська, Одеська, Київська області та м.Київ) у наступних 5 видах спорту: лижні перегони, гірськолижний спорт та сноуборд, шахи, керлінг.

ХХ зимові Дефлімпійські ігри-2023 – шості зимові ігри для національної дефлімпійської збірної команди України. Ігри пройдуть з 2 по 12 березня 2024 року у м. Ерзурум, Туреччина. В змаганнях братимуть участь 36 країн (біля 600 учасників) у 6 видах спорту (лижні перегони, гірськолижний спорт та сноуборд, шахи, керлінг і введений цього року футзал).

Перемоги національній дефлімпійській збірній України! Перемоги Україні!

Не забуваймо: телеканал Equalympic є в мережі ОТТ-провайдерів Megogo, Sweet.tv, oll tv, Київстар.ТБ, в кабельній мережі Тріолан та в інших національних та регіональних кабельних та OTT/IPTV мережах. Долучайтесь до наших ефірів на youtube каналі Equalympic та сайті https://equalympic.com/.

ПеремогаУкраїни #Equalympic #СпортивнийФронт #Дефлімпійці #Deaflympic2023 #Дефлімпіада2023 #ЛижніПерегони #ГірськолижнийСпорт #Керлінг #Шахи #Сноуборд #BroadcastMediaCenter

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Search this website