Національна дефлімпійська збірна команда України – знову перша на Дефлімпіаді-2023

Надзвичайно врожайним на перемоги України був сьогоднішній змагальний день, 5 березня: у доробку дефлімпійської збірної 6 високих нагород, серед яких 3 золоті, 2 срібні та 1 бронзова. А загалом українські дефлімпійці вибороли 5 золотих, 3 срібні та 2 бронзові нагороди та перше місце серед 36 країн учасниць ХХ зимових Дефлімпійських ігор.

З самого ранку українські дефлімпійці вибороли 2 золоті та 1 срібну медалі в лижних перегонах (спринт вільним стилем 1300 м).

Золоту нагороду серед жінок у спринті вільним стилем виборола представниця Київської області Нопрієнко Єлізавета.

Серед чоловіків золоту нагороду здобув представник Львівщини Гульоватий Ярослав, який на долі секунди випередив свого товариша по команді – Денисенка Руслана ( Сумська обл.), що, у свою чергу, здобув срібло.

Також у збірної – історичне золото в керлінгу! Наша пара дабл мікст у складі представників Львівщини Плесканки Михайла та Якимець Катерини вийшли на гру у фіналі з Кореєю, перемігши команду Японії з рахунком 8:7 та перемогли корейців з рахунком 9:5.

Успішний дебют в шаховій дисципліні рапід (швидка гра) двох мікст команд Україна 1 та Україна 2. Команда Україна 1 виборола срібло, лише за коефіцієнтами поступившись команды Польщі (за кількістю очок – одинаковий результат). Склад віцечемпіонської команди: Тетяна Бакланова (Донецька обл.), Наталя Мироненко (Полтавська обл.), Світлана Гончар (Одеська обл.), Тарас Овчаров (м.Київ),
Олексій Філіппських (Донецька обл.),
Володимир Коваленко (м.Київ)

Команда Україна 2 виборола третє місце:
Альона Осипова( Харківська обл.), Аліна Лянгузова (м.Київ), Інга Аблогіна (м.Київ), Вадим Білий (Одеська обл.), Володимир Заболотний (Рівненська обл.), Денис Колб (Львівська обл.)

Отож, слава нашим дефлімпійцям, які перемагають в ім’я України! Далі буде!

ПеремогаУкраїни #Equalympic #СпортивнийФронт #Дефлімпійці #Deaflympic2023 #Дефлімпіада2023 #ЛижніПерегони #ГірськолижнийСпорт #Керлінг #Шахи #Сноуборд #broadcastmediacenter

@winterdeaflympics2023
@deaf_sports_ua
@op_ukraine

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Search this website