Ковбаснюк встановив новий історичний рекорд для України у гірськолижному спорті, продемонструвавши видатний результат

Іван Ковбаснюк, український гірськолижник, вперше взяв участь у змаганнях під егідою FIS у цьому сезоні. В його дебюті він зайняв восьме місце у супергіганті на заході, що відбувся у італійській Валь-Гардені.

У сезоні 2023/24 він розпочав змагання на Кубку Південної Америки в Чилі, показавши чудові результати: п’яте місце у даунгілі та дев’яте у супергіганті.

Участь у турнірі у Валь-Гардені стала для українця другою в цьому сезоні. У складному змаганні у супергіганті прийняло участь неймовірних 151 спортсменів, а Ілля Ковбаснюк показав вражаючий час 1:21.67, здобувши восьме місце.

Це дійсно вражаючий досягнутий рівень для Іллі Ковбаснюка! Він не лише покращив свій міжнародний рейтинг, здобувши першим українським гірськолижником більше 50 FIS пунктів, але також він став учасником двох Олімпіад.

На Іграх 2022 року він здобув 14-те місце у комбінації, що стало другим найкращим результатом для України у гірськолижному спорті в історії Олімпійських ігор. Це великий внесок в спортивну спадщину України на такому престижному міжнародному рівні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Search this website