Золото та бронза для Білгород-Дністровських каратистів на японському чемпіонаті


Вчора, 13 грудня, мер Білгорода-Дністровського Віталій Граждан привітав молодих спортсменів Любов Карауш і Даніїла Корженка за їхні видатні досягнення на Відкритому Чемпіонаті Японії 2023 року із Зендокай карате-до. Цю новину подало агентство “Бессарабія INFORM”, посилаючись на слова мера.

Учасники збірної України, Любов і Даніїл, взяли участь у престижному міжнародному змаганні у Ногано, Японія, на початку грудня. Любов Карауш виступала у ваговій категорії 48 кг, де їй вдалося здобути перемогу і вибороти золоту медаль.

З іншого боку, Даніїл Корженко змагався у вазі 66 кг. Він дійшов до півфіналу, де поступився японському спортсмену, але все ж виборов бронзову медаль, продемонструвавши вражаючу впертість та майстерність.

Ці успіхи обох спортсменів у Зендокай карате-до є значним досягненням для України та їхнього рідного міста Білгород-Дністровський. Вони не тільки прославили своє місто та країну на міжнародному рівні, але й високо підняли український прапор на світовій арені. Їхня відданість та досягнення, а також зусилля їх тренера Костянтина Хмілевського, високо цінуються, і за це їм висловлюється глибока вдячність.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Search this website