Дефлімпійські ігри 2023: телеміст Київ-Ерзурум

Дивимось наживо у Дефлімпійській студії телеканалу Equalympic – телеміст між Києвом та Ерзурмом, де вже знаходиться національна дефлімпійська збірна команда України, яка готується гідно представити Україну на зимових Дефлімпійських іграх. 

У нашій студії  – виконуючий обов’язки Міністра молоді та спорту України Матвій Бідний,  президент Національного комітету спорту інвалідів України Валерій Сушкевич і в студії в Туреччині   – національна дефлімпійська збірна команда України, яка у повному складі  (36 спортсменів) вже 2 березня розпочне змагатись у засніженому турецькому місті Ерзурумі на ювілейній ХХ зимовій Дефлімпіаді з 36 країнами-учасницями цих ігор. 

Уся команда більше ніж 4 роки готувалась до цих змагань, які раз за разом переносились з 2023 року на 2024 і з однієї країни до іншої. Дивимось хвилюючі кадри підготовки  усіх 5 видів спорту – лижні перегони, гірськолижний спорт, сноуборд, керлінг та шахи – які представляє Україна на ювілейній зимовій Дефлімпіаді та вболіваємо за ПЕРЕМОГУ УКРАЇНИ з телеканалом Equalympic.

Не забуваймо: телеканал Equalympic є в мережі ОТТ-провайдерів Megogo, Sweet.tv, oll tv, Київстар.ТБ, в кабельній мережі Тріолан та в інших національних та регіональних кабельних та OTT/IPTV мережах. Долучайтесь до наших ефірів на youtube каналі Equalympic та сайті https://equalympic.com/.

ПеремогаУкраїни #Equalympic #СпортивнийФронт #Дефлімпійці #Deaflympic2023 #Дефлімпіада2023 #ЛижніПерегони #ГірськолижнийСпорт #Керлінг #Шахи #Сноуборд #BroadcastMediaCenter

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Search this website