Дефлімпійські ігри 2023: приготування до перших медальних стартів

Поки завершуються останні приготування до урочистої церемонії відкриття ХХ зимових Дефлімпійських ігор знімальні групи телеканалу Equalympic роблять сюжети з різних локацій #Дефлімпіада2023, де наразі тренуються українські дефлімпійці та готуються до перших медальних стартів.

Саме тут 3 березня розпочинаються старти українських дефлімпійців у лижних перегонах, гірськолижному спорті та шахах (бліц). А також наші кореспонденти розкажуть про змагання з керлінгу, які розпочались у дефлімпійському Ерзурумі ще 29 лютого. А вже увечері ми з вами зустрінемось на урочистій церемонії відкриття Дефлімпіади-2023. Подробиці – в нашій студії «Дефлімпійські ігри 2023».

Спостерігайте за новинами дефлімпійської збірної за хештегом #Дефлімпіада2023 та підтримуйте нашу дефлімпійську збірну команду. Разом переможемо!!!

Не забуваймо: телеканал Equalympic є в мережі ОТТ-провайдерів Megogo, Sweet.tv, oll tv, Київстар.ТБ, в кабельній мережі Тріолан та в інших національних та регіональних кабельних та OTT/IPTV мережах. Долучайтесь до наших ефірів на youtube каналі Equalympic та сайті https://equalympic.com/.

#ПеремогаУкраїни #Equalympic #СпортивнийФронт #Дефлімпійці #Deaflympic2023 #Дефлімпіада2023 #ЛижніПерегони #ГірськолижнийСпорт #Керлінг #Шахи #Сноуборд #BroadcastMediaCenter

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Search this website