Головний тренер з пара стрільби з лука: потрібно стріляти!

Національна паралімпійська збірна команда зі стрільби з лука посилено готується до Парижу-2024, беручи активну участь у всіх міжнародних спортивних форумах перед Іграми.

Наприкінці травня пара лучники успішно виступили на чемпіонаті Європи зі стрільби з лука, який проходив у Римі, виборовши дві срібні та дві бронзові медалі та увійшовши у десятку найсильніших країн Європи.

Головний тренер команди Олег Авдентов говорить, що команда складається досить сильною і йде добре в кваліфікації, але це, за словами тренера, нічого не означає. «Потрібно стріляти,- каже Олег Авдентов – Один неточний постріл, і ти вже сидиш під шатром і дивишся на інших».

Уже післязавтра, з 22 до 30 червня, команда постріляє на міжнародному турнірі у Чехії. Бажаємо успіху пара збірній з лука. Україна переможе!

Не забуваймо: телеканал Equalympic є в мережі ОТТ-провайдерів Megogo, Sweet.tv, Київстар.ТБ, в кабельній мережі Тріолан та в інших національних та регіональних кабельних та OTT/IPTV мережах. Долучайтесь до наших ефірів на youtube каналі Equalympic та сайті equalympic.com

#ПеремогаУкраїни #Equalympic #СпортивнийФронт #Паралімпійці #ПараСтрільбаЗЛука #ЗбірнаНезламних #ЗбірнаНескорених #BroadcastMediaCenter

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Search this website