Відкритий чемпіонат Європи з пара плавання. День 2. Вечірня сесія.

Національна збірна команда України з плавання серед осіб з ураженнями опорно-рухового апарату, порушеннями зору та розумового і фізичного розвитку бере участь у змаганнях чемпіонату Європи з плавання, які з 21 до 27 квітня 2024 року проходять у м. Фуншал, що на острові Мадейра(Португалія).

Відкритий чемпіонат Європи з паралімпійського плавання зібрав 435 спортсменів з 50 країн світу. Це вже треті змагання з паралімпійського плавання у Мадейрі, що проходять в Funchal Olympic Pools Complex.

Україну на цьому важливому міжнародному спортивному форумі представляє 45 спортсменів: 27 – з ураженнями опорно-рухового апарату, 16 з порушеннями зору та 2 – з порушеннями розумового і фізичного розвитку.

Цей чемпіонат стане найважливішим етапом у здобутті ліцензій на Паралімпіаду-2024. Побажаємо перемоги Україні та вболіваємо за команду разом наживо з телеканалом Equalympic і Національним комітетом спорту інвалідів України – офіційними мовниками цих змагань в Україні.

Не забуваймо, що канал Equalympic є в мережі ОТТ-провайдерів Megogo, Sweet.tv, oll tv, Київстар.ТБ, в кабельній мережі Тріолан та в інших національних та регіональних кабельних та OTT/IPTV мережах. Долучайтесь до наших ефірів на youtube каналі Equalympic та сайті equalympic.com.

#ПеремогаУкраїни #Equalympic #СпортивнийФронт #ПараПлавання #ParaSwimming #Madeira2024 #BroadcastMediaCenter

https://youtube.com/live/6wCtFmk-cPs

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Search this website