Волинська спортсменка, яка здобула звання чемпіонки світу з веслування, виборола перемогу в категорії “Найкращий спортсмен 2023 року”

У центрі “Інваспорт” у Волині, який спеціалізується на фізичній культурі та спорті для людей з обмеженими можливостями, відбулася церемонія вручення нагород найвидатнішим спортсменам та їхнім тренерам за 2023 рік.

На церемонії нагородження кращих спортсменів та тренерів, голова Рожищенської міськради Вячеслав Поліщук відзначив видатні досягнення Анни Айсанової з Вишеньок Рожищенської громади, яка стала переможницею у номінації «Кращий спортсмен».

Він відзначив, що незважаючи на виклики, такі як пандемія та війна, українські спортсмени, включаючи паралімпійців та дефлімпійців, продовжують піднімати національний прапор на міжнародній арені. Це, за словами Григорія Пустовіта, заступника голови Волинської облради, є свідченням непохитності та мужності українського народу.

Переможці у категоріях «Кращий спортсмен», «Кращий тренер-викладач» та «Талант року» були визначені на основі їхніх досягнень на міжнародних і всеукраїнських змаганнях.

Анні Айсановій, яка виборола бронзу на Чемпіонаті світу з веслування академічного та стала чемпіонкою світу 2023 року, було вручено звання «Майстер спорту України міжнародного класу» та грошовий сертифікат від Вячеслава Поліщука.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Search this website