Андрій Ткачук, досвідчений спортсмен, виборов третє місце на чемпіонаті світу з марафону

Український атлет Андрій Ткачук, який брав участь у війні між Україною та Росією, виборов бронзу на чемпіонаті світу з 24-годинного бігу у Тайбеї, Тайвань.

Українські спортсмени Олена Шевченко і Андрій Ткачук досягли призових місць на чемпіонаті світу з бігу протягом 24 годин. Олена здобула срібло і встановила новий рекорд для України, уступивши лише японській спортсменці Nakato Miho, яка посіла п’яте місце в абсолютному заліку і покращила світовий рекорд. При цьому вона випередила польську атлетку Патрицію Березновську.

Андрій зайняв третє місце з результатом, трохи відстаючи від свого власного особистого рекорду. В цьому забігу він поступився світовому рекордсмену Олександру Сорокіну з Литви та грекові Fotios Zisimopoulus.

Під час змагань він тримався серед лідерів, утримуючи позицію в першій трійці серед більш ніж півтисячі учасників. Ткачук також встановив новий рекорд України у 12-годинному бігу на половині дистанції. Незважаючи на операцію на серці навесні цього року, він продовжує досягати вражаючих результатів у спорті.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Search this website