Національна паралімпійська збірна команда з голболу стала віцечемпіонкою міжнародного турніру з голболу серед спортсменів з порушеннями зору – фіналі Європейської Ліги чемпіонів, що 29 червня  – 01 липня 2023 року пройшов у м. Вільнюс, Литва.

У змаганнях серед чоловіків взяли  участь 8 команд спортсменів з інвалідністю  від  7  країн. Від України  виступило 6 голболістів.

Результати

№ п/пПрізвище, ім`я спортсменаОбластьНомер програмиЗайняте місцеПрізвище, ініціали тренера
1Олійник ВасильПолтавськаГолбол (чол.)2 місцеДубровін Ф.А.
2Стрельчик АнтонПолтавськаГолбол (чол.)2 місцеДубровін Ф.А.
3Циганенко ЄвгенійПолтавськаГолбол (чол.)2 місцеДубровін Ф.А.Дубровін А.Ф.
4Жигалін РодіонПолтавськаГолбол (чол.)2 місцеДубровін Ф.А.Дубровін А.Ф.
5Гапоненко ВіталійПолтавськаГолбол (чол.)2 місцеДубровін Ф.А.
6Топорков ОлександрПолтавськаГолбол (чол.)2 місцеДубровін Ф.А.

8Чорногорія

Цей турнір був запланований як етап підготовки команди до участі у Всесвітніх іграх сліпих та чемпіонаті Європи, і збірна України показала справжній український результат! Вперед, до перемоги на Всесвітніх іграх, які пройдуть з 13 по 28 серпня в Бірмінгемі, Великобританія!!!