Чемпіонат світу з параатлетики. День 1 – Вечірня сесія

Національна збірна команда України з легкої атлетики серед осіб з ураженнями опорно-рухового апарату, порушеннями зору та розумового і фізичного розвитку візьме  участь у чемпіонаті світу з легкої атлетики, що проходитиме з 09 по 17 липня 2023 року  у м. Париж (Франція).

Змагання відбудуться на Charlety Stadium, де виступатимуть 1300 параатлетів з 107 країн світу та змагатимуться за 168 медалей. Багато з них повернеться до Парижа наступного року на Паралімпіаду, що зробить це першим чемпіонатом світу, який відбудеться в місті-організаторі Паралімпіади за рік до Ігор.

Україну представлятиме 31 спортсмен: 20 – з ураженнями опорно-рухового апарату, 4 з порушеннями зору та 7 – з порушеннями розумового і фізичного розвитку.

Цей чемпіонат стане найважливішим етапом у здобутті ліцензій на Паралімпіаду-2024.

Побажаємо перемоги Україні та вболіваємо за команду разом наживо з телеканалом Equalympic.

Не забуваймо, що канал Equalympic є в мережі ОТТ-провайдерів Megogo, Sweet.tv, oll tv, Київстар.ТБ, в кабельній мережі Тріолан та в інших національних та регіональних кабельних та OTT/IPTV мережах. Долучайтесь до наших ефірів на youtube каналі Equalympic та сайті equalympic.com

Search this website